اگر شما نیز قصد خرید گوشی موبایل را دارید.بهتر است ابتدا اطلاعات کاملی بدست آورید.

تا بتوانید خرید مناسبی انجام دهید.به خصوص در حال حاضر که قیمت گوشی بسیار زیاد است بهتر است دقت کافی داشته باشید

تا بتوانید خریدی درست انجام دهید ما در این مقاله قصد داریم گوشی های سامسونگ و شیائومی را از لحاظ مشخصات و قیمت با هم مقایسه کنیم تا بتوانید با توجه به ویژگی های گفته شده گوشی مورد نظر را انتخاب کنید .

سامسونگ

سامسونگ از برندهای معتبر و پر طرفدار در بین همه مردم است وبه دلیل اینکه تنوع بالایی دارد چه از لحاظ ظاهری. قیمت و کیفیت و… هر کسی با هر بودجه میتواند.

نمونه ای از یک گوشی سامسونگ را خریداری کند.به طور کلی بهتر است گفت گوشی سامسونگ در رده های مختلف تولید میشود. رده بالا وپرچمدار گوشی های سامسونگ گوشی سری (S) میباشد که هم به نسبت سایر گوشی هاکیفیت و هم قیمت بالاتری دارد.گوشی های سری (A) در رده متوسط و با کیفیت قرار دارند.

که قیمت مناسب تری دارند و به خاطره تنوع بالا قابل انتخاب برای هر سلیقه ای میباشد.سری (M) از گوشی های سامسونگ پایین ترین رده از گوشی های تولید شده میباشد با این حال کیفیت خوب و مناسبی به نسبت قیمت آنها دارند.

گوشی شیائومی

گوشی های شیائومی به نسبت سامسونگ قدمت کمتری دارد وتقریبا میتوان گفت از سال۲۰۱۷ وارد بازار گوشی های هوشمند شد و بعد از اپل و سامسونگ قرار گرفت وحتی ازگوشی های هواوی بالاتر قرار گرفت.

گوشی شیائومی مانند سایر شرکت ها در رده های مختلف اقدام به تولید گوشی نموده استکه هرکدام در سطح خود مناسب هستند و کارایی لازم را دارند.گوشی های شیائومی در بعضی مدل ها توانسته است با گوشی های شرکت اپل مقایسه شود ودر بعضی موارد نیز پر فروش ترو محبوب تر بوده است.در ضمن قیمت گوشی های شیائومی به نسبت کیفیت و خدماتی که ارائه میدهد. بسیار مناسب است.

خرید گوشی سامسونگ یا شیائومی

برای خرید بهتر است موارد بسیاری را مد نظر قراردهید.مثال مقدار هزینه ای که میتوان انجام دهید گوشی را برای چه شخصی میخواهید  نوع کار و شغل و میزان استفاده فرد ازگوشی بهتر است مشخص شود.بعد از بررسی تمام موارد گوشی های انتخابی را پیش رو بزارید وبا سلیقه شخصی و انتخاب ظاهر گوشی آن  را خریداری کنید.به طور کلی نمیتوان پیشنهاد داد که گوشی سامسونگ بهتر است یا شیائومی ولی میتوان اساس نیاز فرد گوشی مناسب را انتخاب کرد.

امیدواریم که بعد از مطالعه توضیحات بتوانید خریدی راحت و مناسب داشته باشی.